Nabízíme Vám kompletní řešení pro výrobu, zpracování a získávání energie z biomasy.

09

Pro koho jsou štěpkovače Heizohack určeny?
Díky své jednoduchosti, robustnímu provedení a vysoké výkonnosti jsou určeny především pro komunální sféru, farmáře, zemědělce, dřevozpracující závody a profesionály zaměřené primárně na produkci štěpky (tabulku výkonů jednotlivých modelů naleznete zde).

08

Jaký průměr dřeva mohu zpracovat štěpkovači heizohack?
Nejmenší, ručně plněné štěpkovače jsou určeny pro štěpkování kmenů do průměru 30cm, největší štěpkovače pro profesionální použití jsou plněné hydraulickou rukou a lze v nich štěpkovat materiál až do průměru 80cm.
Pokud mám starší výrobek Heizomat, poskytnete servis
i na něj?

 

07

Samozřejmě, pro naše zákazníky poskytujeme dodávky náhradních dílů a servis i na kotle a štěpkovače, které nezakoupili u naší společnosti.

06

Jak zjistím jaký výkon kotle potřebuji?
Tepelná ztráta (= potřebný výkon kotle) je uvedena v projektové dokumentaci Vaší nemovitosti nebo Vám ji orientačně spočítáme
po vyplnění našeho formuláře (zde). Vhodné řešení Vám také rádi navrhneme při nezávazné osobní konzultaci.  Díky vysoké efektivnosti kotlů Heizomat lze v mnoha případech použít kotel s menším tepelným výkonem než jaký byl doposud používán.

04

Teplota spalin u kotlů Heizomat se pohybuje v rozmezí 110 - 160 °C
v závislosti na výkonu kotle.
Jaká je teplota spalin u kotlů Heizomat?

03

Jaká je účinnost kotlů Heizomat?
Účinnost kotlů Heizomat se pohybuje v rozmezí 90-93% a to i v režimu sníženého výkonu. Dále je samozřejmě účinnost závislá na provozních podmínkách a použitém palivu.

02

Proč si vybrat Heizomat?
Pokud chcete vysoce výkonný kotel nebo štěpkovač s dlouhou životností, které patří mezi absolutní špičku na trhu a pokud myslíte ekologicky a zároveň ekonomicky.
Jaké jsou dodací lhůty výrobků Heizomat?

05

Díky vlastním výrobním závodům v Německu a více než 220 zaměstnan-ců může výrobce rychle reagovat na požadavky zákazníků a většinu produktů dodávat do 6-8týdnů a to včetně těch největších.
V první řadě je největší výhodou všech výrobků Heizomat více než 30. letá historie rodinné firmy, přes 30000 prodaných výrobků a spokoje-nost zákazníků v celé Evropě. Jedním z nejdůležitějších parametrů je dlouhá á životnost, robustnost a jednoduchost. U kotlů mezi největší výhody patří použití nejkvalitnější oceli a plechů o tloušťce od 6 do 12mm, vyzdívka spalovací komory z žáruvzdorných bloků, automatické čištění pomocí šneků z plných profilů a navařených po celém obvodu, vynášení paliva frézou s patentovanou převodovkou a nosností ve vrstvě paliva více než 10m, plně automatické ovládání a regulace tepelného výkonu od 0 do 100%... Výkonostní rozmezí kotlů od 15 do 990kW, na přání až do 3000kW . U štěpkovačů patřících mezi absolutní špičku v daném segmentu je jednoznačnou výhodou jednoduchá konstrukce, dlouhá životnost, snadná obslužnost a údržba. Nejlepší poměr výkon/spotřeba v porovnání s konkurencí nenechají nikoho na pochybách, jaký štěpkovač si vybrat.
Jaké jsou výhody výrobků Heizomat?

01

© 2015 by AGREO s.r.o.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon