Please reload

Nejnovější příspěvky

Předávání štěpkovače Heizohack HM 6-400

January 26, 2015

1/1
Please reload

Aktuální příspěvek

Kotlíkové dotace mají pokračovat

February 3, 2020

Státní podpora výměny starých kotlů, která měla končit právě probíhající třetí vlnou, bude podle všeho pokračovat i nadále. Ministerstvo životního prostředí kvůli obrovskému zájmu domácností jedná o dalších penězích s Evropskou unií.

 

„O možném pokračování financování kotlíkových dotací v tuto chvíli jednáme na všech stranách. Ať už s Evropskou komisí v rámci nového nastavení Operačního programu Životní prostředí, nebo v rámci pokračování programu Nová zelená úsporám,“ potvrdil Právu dřívější informaci Lidových novin ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Dosud podle jeho slov šlo na výměnu kotlů oproti plánovaným devíti miliardám už přes 11,5 miliardy korun.

 

„Přirozeně je naší snahou v tomto veleúspěšném programu, který má reálný dopad na zlepšování kvality ovzduší v ČR, pokračovat. Zároveň však v této chvíli nejsme schopni zaručit, za jakých podmínek to bude v příštím období z evropských zdrojů možné,“ doplnil Brabec.

 

 Více na https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kotlikove-dotace-maji-pokracovat-40312066#utm_content=freshnews&utm_term=kotl%C3%ADkov%C3%A9%20dotace&utm_medium=hint&utm_source=m.search.seznam.cz

 

 

Please reload

Následuj Nás
Please reload

Vyhledávání podle tagů
Please reload

Archiv
  • Facebook Basic Square